Přihlášky


4. běh proběhne 17.-19.11.2017, všechny další aktuální informace najdete na  https://www.facebook.com/albigensti
Přihláška
Cena 2.900,- . Cena pro studenty je 2.600,-. Hráči s vlastním kostýmem budou mít slevu až 500,- bude-li tento kompletní. V ceně je kompletní servis – bydlení, jídlo, kostým

Včas vám s časovým předstihem nabídneme některou z herních postav, která odpovídá tomu, co chcete hrát. Role budeme rozdělovat my na základě vašich herních tužeb. Samozřejmě, pokud vás láká nějaká konkrétní postava, budeme k tomu přihlížet, ale vemte prosím v úvahu, že z webu znáte jen stručný a „veřejný“ popis role a ve skutečnosti může být charakter postavy jiný, než jak na vás z toho stručného popisu působí. To si v průběhu přihlašování vykorespondujeme.

Asi měsíc před hrou uzavřeme rozdělení rolí a obsazení i zveřeníme, ať máte možnost se na ostatní hráče natěšit. Pak vám také pošleme přesný popis postavy, její minulost, vztahy a další potřebné informace.

Hráči s vlastním kostýmem budou mít slevu až 500,- pokud bude tento kompletní. Počítejte se zateplenými variantami oděvů!

Kostým budeme schvalovat individuálně – aby odpovídal době i konkrétní roli. Takže máte-li kostým, o kterém si myslíte, že odpovídá době a roli, před zaplacením napište >>  a pošlete nám opis + foto, budeme jednat.

Budou-li mezi hráči tací, kteří udou chtít nějaké kostýmy půjčit i jiným postavám, a budou to kostýmy, které budou pro hru odpovídající, bude další sleva i za ty.

Pokud jste švorc a rádi byste se do Quillanu podívali, nezoufejte, zkuste to s „vedlejší postavou“ nebo cépéčkem – vysvětlení zde >>

Chcete-li si zahrát v roli Cizí postavy (CP), máme pro vás několik takových. Napište nám >> a domluvíme všechno potřebné.

Najdete-li na této stránce nějaký informační nesoulad, dejte nám, prosím, vědět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + = 23